Ви можете задати питання, чи зробити попереднє замовлення, скориставшись
формою зворотного зв’язку.


Ми обов’язково Вам зателефонуємо!


 

 

"Vortice" (Італія)

У розділі побутові вентилятори компанія ВЕНТКОМПЛЕКТ пропонує Вашій увазі вентилятори всесвітньо відомого Італійського виробника вентиляційного обладнання Vortice (Вортіче). Тут ви можете знайти вентилятори для санвузлів, ванних кімнат, кухонь, гардеробних, коридорів, технічних приміщень, таких як пральні, чулани і комори кімнати. Вентилятори можуть бути настінного і стельового виконання, накладні і вбудовувані, з пружними зворотними клапанами або автоматичними жалюзями.

А для видалення повітря з декількох приміщень, ми можемо запропонувати канальні вентилятори і багатозональні витяжні системи. Вентилятори поставляються в стандартному виконанні з вбудованим регульованим таймером, з датчиком вологості з інфрачервоними датчиками руху і зі шнурками включення і виключення вентилятора. Всі вентилятори мають захист Х4, що дозволяє застосовувати їх у приміщеннях з підвищеною вологістю.

Серії вентиляторів:

Побутові вентилятори Vortice Punto Побутові вентилятори Vortice Punto Four Побутові вентилятори Vortice Punto Filo Побутові вентилятори Vortice Punto EVO

Побутові вентилятори Vortice Notus Вентилятори Vortice Vort Quadro

<< Назад