Ви можете задати питання, чи зробити попереднє замовлення, скориставшись
формою зворотного зв’язку.


Ми обов’язково Вам зателефонуємо!


 

 

Вентилятор Soler Рalau Silent

Вентилятор Soler Рalau SilentСтворюючи систему вентиляції в своїй оселі, кожна людина повинна дуже відповідально поставитися до вибору вентиляційного устаткування. Дуже важливо вибрати надійного виробника пристроїв для забезпечення максимально ефективної вентиляції. Одним з найбільш авторитетних підприємств, яке виробляє високоякісне обладнання для промислових і побутових вентиляційних систем є іспанська компанія Soler & Palau.

Одним з основних компонентів будь-якої вентиляційної системи є, звичайно ж, такий пристрій як вентилятор. Фірма Soler & Palau пропонує споживачам високоякісні вентилятори, які володіють прекрасною продуктивністю і елегантним дизайном. Саме завдяки привабливим дизайнерським рішенням багато споживачів з різних країн, у тому числі і з України, вважають за найкраще купити вентилятор Soler Palau. SILENT - одна з останніх серій вентиляторів від відомого виробника, в якій представлені вентилятори з сучасним дизайном і відмінними технічними характеристиками, які призначені для стельового або настінного монтажу. Вентилятор Soler Palau SILENT найбільш часто застосовують для вирішення проблем з вентиляцією у ванній кімнаті, туалеті або інших невеликих приміщеннях.

Вентилятор Soler Palau SILENT оснащений зворотним клапаном, який дає можливість виключати можливість зворотного потоку повітря, в той період часу, коли пристрій знаходиться у вимкненому стані. Цей пристрій відрізняється досить низьким рівнем шуму і вібрації.

У фірмі «ВЕНТКОМПЛЕКТ» Ви можете придбати висококласний вентилятор Soler Palau SILENT.