Ви можете задати питання, чи зробити попереднє замовлення, скориставшись
формою зворотного зв’язку.


Ми обов’язково Вам зателефонуємо!


 

 

Побутові вентилятори

Вентилятори Вентс (Україна) Вентилятори Vortice (Італія) Вентилятори S&P (Іспанія) Вентилятори Blauberg (Німеччина)

Вентилятори Вентс (Україна) Вентилятори Vortice (Італія) Вентилятори S&P (Іспанія)

Побутові вентилятори - це пристрої, призначені для видалення вологи і неприємного запаху з приміщення. Такий вид вентиляторів може використовуватися у ванних кімнатах і санвузлах, на кухні, в гардеробній, комірці, тобто в приміщеннях, де необхідна циркуляція повітря.

Ефективність використання вентиляторів безпосередньо залежить від їх технічних характеристик і якості в цілому. Сьогодні в Україні можна придбати побутові вентилятори практично будь-якого типу - асортимент продукції досить широко представлений на ринку. Це пристрої вітчизняного та зарубіжного виробництва, які відрізняються виконанням (настінні або стельові), способом установки (накладні або вбудовуються), з автоматичними жалюзі або ж із зворотними клапанами пружними.

Вартість побутових вентиляторів буде залежати від виробника, вигляду пристрою, ступені захисту, а також додаткової комплектації (датчик вологості, руху, таймер та інше). Вибирати систему вентиляції слід з урахуванням типу приміщення, рівня вологості в ньому. Зробити правильний вибір Вам допоможуть фахівці нашої фірми.

Надійні, перевірені часом побутові вентилятори можна завжди придбати у фірмі «Венткомплект».

У нас Ви знайдете не тільки чудовий асортимент різних вентиляторів, але і приємні, доступні для кожного ціни. Якщо Ви не знаєте, які краще побутові вентилятори купити для ванни або кухні, то наші досвідчені фахівці із задоволенням Вам допоможуть визначитися з оптимальним вибором.

Якщо Ви хочете, щоб у приміщенні було свіже приємне повітря без зайвої вологи, то радимо придбати побутові вентилятори, які успішно справляються з цими завданнями

.