Ви можете задати питання, чи зробити попереднє замовлення, скориставшись
формою зворотного зв’язку.


Ми обов’язково Вам зателефонуємо!


 

 

Фільтр-бокс

Фільтр-боксФільтр-бокс - це спеціалізоване пристосування, головною метою функціонування якого є очищення витяжного, припливного і рециркуляційного повітря в вентиляційних системах для різних типів приміщень витяжного і припливного типу. Фільтр-бокс, по суті, є практичним для експлуатації та обслуговування металевим корпусом. У більшості випадків його виготовляють з оцинкованої сталі. Усередині нього монтується спеціальний фільтруючий компонент, як правило, з нетканого синтетичного матеріалу. Клас очищення даного фільтруючого компонента вибирається залежно від середовища застосування і характеру забруднення даного об'єкта, а також ступеня передбачуваної чистоти повітря після фільтрації.

Проходячи через цю конструкцію, повітряний потік не повинен вміщувати в себе пари і агресивні гази. Це може ускладнити функціональність і коректну роботу системи і вплинути на її фільтруючі властивості.

Для з'єднання цієї конструкції з іншими сполучними компонентами системи вентиляції в його корпус вмонтовані круглі патрубки. Конструкція цього механізму надає можливість розміщувати фільтруючий елемент, як в горизонтальному, так і у вертикальному положенні.

Компанія «ВЕНТКОМПЛЕКТ» пропонує своїм клієнтам придбати високоякісні повітряні фільтри для різних типів приміщень. Ознайомитися з повним асортиментом фільтр-боксів Ви можете в нашому магазині. Фахівці «ВЕНТКОМПЛЕКТ» допоможуть Вам підібрати найоптимальніший фільтр-бокс для потрібного Вам приміщення.

Замовити недорогий але якісний фільтр-бокс можна в компанії «ВЕНТКОМПЛЕКТ».