Ви можете задати питання, чи зробити попереднє замовлення, скориставшись
формою зворотного зв’язку.


Ми обов’язково Вам зателефонуємо!


 

 

Вентиляційні решітки на підвіконня

Вентиляційні решітки на підвіконняВентиляційні решітки на підвіконня - це, без всяких сумнівів, дуже важливе пристосування для сучасного приміщення. Такий виріб виконує дуже важливу практичну функцію для кімнати. Сьогодні переважна більшість володарів власних квартир або будинків змінюють свої застарілі віконні конструкції на нові металопластикові вікна. Така заміна в основному пов'язана з неефективністю старих дерев'яних вікон в плані енергозбереження, теплоізоляції і шумоізоляції. Але після заміни вікон люди часто помічають появу конденсату на вікнах і віконних рамах. Щоб повністю вирішити проблему , яка з'явилася, і не турбувала мешканців квартири або будинку, необхідно встановити спеціальні вентиляційні решітки на підвіконня.

Вентиляційні решітки на підвіконня - це сучасне і ефективне рішення проблеми появи конденсату. Сьогодні все частіше в квартирах, будинках або офісних приміщеннях можна побачити так зване вентильоване підвіконня, яке є традиційною дошкою підвіконня з отворами, які забезпечують коректну циркуляцію теплого повітря від радіатора опалення до віконної конструкції. Такі отвори закриваються спеціальними вентиляційними решітками на підвіконня.

Вентиляційні решітки на підвіконня можуть бути виготовлені з різних матеріалів і пофарбовані в різні кольори, тому споживачеві не складе ніяких труднощів, щоб підібрати найбільш підходящу модель вентиляційної решітки в тон своєму підвіконню.

Вентиляційні решітки на підвіконня Ви можете придбати у фірмі «ВЕНТКОМПЛЕКТ».