Ви можете задати питання, чи зробити попереднє замовлення, скориставшись
формою зворотного зв’язку.


Ми обов’язково Вам зателефонуємо!


 

 

Стрічка алюмінієва

Стрічка алюмінієва самоклеюча


Лента алюминиевая

Стрічка алюмінієва 30 мікрон
Стрічка алюмінієва самоклеюча
50мм*50м (30 мікрон)
0.00 грн.
Стрічка алюмінієва самоклеюча 75мм*50м 
(30 мікрон)
0.00 грн.


Стрічка алюмінієва 40 мікрон

Стрічка алюмінієва 40 мікрон
Стрічка алюмінієва самоклеюча
50мм*50м (40 мікрон)
0.00 грн.
Стрічка алюмінієва самоклеюча 75мм*50м (40 мікрон) 0.00 грн.


Лента алюминиевая купить

Стрічка армована алюмінієва самоклеюча
Стрічка армована алюмінієва самоклеюча 50мм*50м 0.00 грн.
Стрічка армована алюмінієва самоклеюча 75мм*50м 0.00 грн.


Використовується при установці повітроводів, монтажі теплоізоляції сталевих, оцинкованих, чавунних, пластикових, мідних труб систем вентиляції, водопостачання, опалення та холодопостачання.

Серед монтажних стрічок в системах вентиляції і кондиціонування найбільшого поширення набув алюмінієвий скотч. Компанія АЄР-сервіс пропонує алюмінієві скотч армований плівкою ПЕТ, що представляє собою наступну комбінацію: алюмінієва фольга дублюється з плівкою ПЕТ, на плівку наноситься клейовий шар, який в свою чергу закривається силиконизированной прокладкою. Така комбінація матеріалів дозволяє домогтися високої міцності матеріалу і мінімального коефіцієнта подовження. Алюмінієва поверхня матеріалу є хорошим відбивачем ультрафіолетового випромінювання, роблячи матеріал прекрасним теплоізолятором.

У системах вентиляції алюмінієвий армований плівкою скотч застосовується для проклейки стиків ізоляції, яка покриває повітроводи і запобігає появи конденсату, а також герметизації стиків і з'єднань різних елементів вентиляції. Матеріал здатний витримувати температуру навколишнього середовища від -30 до + 100 0 С. Мотажу здійснюється на знежирену, очищену від пилу поверхню при температурі вище 00 С.

<< Назад