Ви можете задати питання, чи зробити попереднє замовлення, скориставшись
формою зворотного зв’язку.


Ми обов’язково Вам зателефонуємо!


 

 

Камінні дахові вентилятори

Крышные вентиляторы

Камінний вентилятор Vortice TIRACAMINO 0.00 EUR

Камінний вентилятор Vortice TIRACAMINO призначений для відведення диму з каміна. Може використовуватися як звичайний вентилятор, коли камін не горить.

Радіальний витяжний вентилятор для установки на димарі призначений для відведення диму з каміна. Цей вентилятор може використовуватися як звичайний вентилятор, коли камін не горить. Вентилятор Tiracamino не підходить для використання з газовими камінами.

Вентилятор виконаний із стійкої до атмосферних впливів сталевої конструкції з корозійностійким епоксидним покриттям. Відмінною рисою Teracamino є низький рівень шуму.

Вентилятор комплектується регулятором SCNR частоти обертання накладного виконання, монтажною рамою та тросом безпеки. Температура газів не повинна перевищувати 200°С.

Технічні характеристики

Витрата, м3/год 750.
Потужність, Вт 120 
Споживаний струм, A 0,48/0,52
Кількість обертів/хв 1400
Тиск, Па - 186 186
Lp 3м, дБа 52
Еелктроживлення, В 220-240
Рівень шуму, дБ(А) 64


Каминный вентилятор Vortice TIRACAMINO


Даховий витяжний камінний вентилятор для посилення тяги витяжки
димових газів ВЕНТС ВКТ

ВЕНТС ВКТ 0.00 грн.

Технічні характеристики
Напруга, В/50 Гц 1 ~230
Споживана потужність, Вт 96
Струм, А 0,6
Максимальна витрата повітря, м3/год 1000
Частота обертів, хв-1 1500
Макс. темп.переміщеного повітря, С 200
Захист IP 44

Габаритні розміри вентилятора:

Тип вентилятора Розміри, мм Маса, кг
ØD Ød H L L1 L2
ВКТ 4Е 250 250 11 434 430 330 323 14,6

Даховий витяжний камінний вентилятор для посилення тяги витяжки димових газів. Продуктивність – до 1000 м3/год.

Застосування

Вентилятори призначені для посилення тяги та витяжки димових газів із температурою* до 200°С протягом 5 годин. Застосовуються для витяжки гарячого диму з камінів, печей, осередків відкритого вогню. Також можуть застосовуватись для стандартної періодичної або постійної витяжної вентиляції.

Конструкція

Корпус вентилятора виготовлений з оцинкованої сталі покритої полімерним покриттям, що забезпечує стійкість до атмосферних впливів та агресивних середовищ. Вентилятор має захисну решітку від випадкових дотиків та потрапляння сторонніх предметів.

Двигун

Вентилятор оснащений однофазним асинхронним двигуном на шарикопідшипниках, що забезпечують довготривалу та безперебійну роботу.

Двигун мають вбудований тепловий захист і винесений з потоку повітря, що переміщається.

Відсік, в якому розташований двигун, ізольований від потоку гарячого повітря та оснащений вентиляційними отворами, що забезпечують циркуляцію повітря та відведення тепла. Спеціальне робоче колесо із назад загнутими лопатками, мінімізує налипання сажі та кіптяви, що полегшує експлуатацію та обслуговування.

Регулювання швидкості та управління

Вентилятор підключають до мережі через трансформаторний або тиристорний регулятор швидкості, що дозволяє регулювати тягу та використовувати камін з максимальною ефективністю.

УВАГА!

Вентилятор повинен бути увімкнений, якщо в каміні є вогонь. При температурі повітря, що переміщується 200°С, вентилятори повинні працювати на максимальних обертах, без застосування регулятора швидкості.

Монтаж

Вентилятор монтується на даху верхньої частини димоходу. Необхідно передбачати доступ для обслуговування вентилятора.

*Визначити температуру димових газів можна розмістивши лучинку в димарі на рівні, де потрібно встановити вентилятор і витримати її там протягом 30-ти хвилин при працюючому каміні. Після цього скіпку виймають і за її кольором визначають приблизну температуру газів, що відходять.

Колір лучини Зразкова температура димових газів, °С
не змінився до 150
жовтий (колір кірки білого хліба) 200
коричневий (колір кірки житнього хліба) 250
чорний 300
лучина обвуглилася 400

Крышные вентиляторы купить


Вентилятор для камінів Elicent Tirafumo

Вентилятор для каминов Elicent Tirafumo Вентилятор для каминов Elicent Tirafumo купить

Elicent Tirafumo 0.00 грн.

Характеристика Elicent Tirafumo

Електроживлення 220 В
Максимальна температура повітря 200 °C
Споживана потужність
(максимальна витрата повітря)
850 м³/год
Тиск 190 Па
Ступінь захисту IPX4
Рівень шуму 52,5 дБ (А)
Країна-виробник/збирання Італія
Захисна решітка Є
Маса
22 кг

Робоча характеристика
Рабочая характеристика
Розміри
Размеры

Elicent Tirafumo розроблений для встановлення на даху і призначений для видалення диму з каміна, що горить, або подібного обладнання. Дана модель може працювати у довгостроковому режимі та переміщати повітряний потік, з максимальною температурою 200С. Підходить для димоходів, діаметром не менше ніж 150 мм (170 мм – еквівалентний діаметр).

Elicent Tirafumo оснащений асинхронним двигуном із термозахистом. Такий двигун має ряд переваг, таких як:

  • висока ефективність,
  • простота обслуговування,
  • можливість роботи від мережі змінної напруги.

Вентилятор поставляється у зібраному вигляді, що значно полегшує процес монтажу, для початку роботи необхідно лише підключити його до електроживлення. Для підйому вентилятора на дах виробником передбачені вуха. Особлива форма вентилятора забезпечить ефективне пасивне охолодження пристрою.

Лопатки даного вентилятора загнуті назад, що дає економію електроенергії приблизно 20%. Також такі лопатки легко переносять перевантаження по витраті повітря.

У комплект поставки входить монтажна рама, а також електронний регулятор швидкості R15. Завдяки такому регулятору можна не тільки заощадити витрату електроенергії, але й значно знизити рівень шуму. 


Дахові вентилятори (ціна)

Дахові вентилятори, ціна яких названа на сайті, встановлюються на дахах споруд з різним покрівельним матеріалом. Вони призначені для витяжної вентиляції з безпечним викидом повітря в надпокрівельний простір. Незамінні такі вентилятори в громадських та, звичайно, адміністративних будівлях. Ми пропонуємо дахові вентилятори, ціна яких справедлива. Вони можуть експлуатуватися у житловому будинку для відведення диму з каміна. Виготовлені рекомендовані вентилятори із міцної конструкції, стійкої до корозії. Дахові вентилятори, ціна прийнятна для яких, не бояться температурних змін і частих опадів. Запропоновані вентилятори легко встановлюються на покрівлях і не вимагають безперервного догляду. Консультанти підприємства допоможуть вибрати відповідний вентилятор, відштовхуючись від його призначення та специфіки Вашої будівлі.

Нам важливо надавати виняткову якість дахові вентилятори, ціна яких адекватна. Зв'яжіться з консультантами підприємства та отримайте належну консультацію щодо обраної моделі вентилятора. Дахові вентилятори, ціна яких помірна, оснащені компактним розміром корпусу, який не зіпсує екстер'єр Вашої споруди. Ми рекомендуємо перевірені моделі вентиляторів, ефективна експлуатація яких не розчарує Вас. Зателефонуйте нам сьогодні і разом ми підберемо найкращий вентилятор, який служитиме Вам довгі роки.

Чи зацікавили дахові вентилятори, ціна? Оцініть характеристики запропонованих моделей та поза сумнівом Ви підберете відповідну для власного будинку.