Ви можете задати питання, чи зробити попереднє замовлення, скориставшись
формою зворотного зв’язку.


Ми обов’язково Вам зателефонуємо!


 

 

Перемикачі швидкостей

Перемикач швидкості Regul-2

Перемикач швидкості Regul-2

Перемикач швидкості Regul-2 0.00 грн.

Настінний пульт управління для двошвидкісних вентиляторів. Призначений для підключення двошвидкісних вентиляторів. Використовує кожну з швидкостей почергово.

Розміри, мм (ШхГхВ): 80х45х80


Сенсорний перемикач швидкостей СП3-1

Сенсорний перемикач швидкостей СП3-1

Сенсорний перемикач швидкостей СП3-1 0.00 грн.

Застосування

Застосовується для включення / виключення і перемикання швидкостей вентиляторів, заснованих на багатошвидкісних двигунах.

Конструкція і управління

Корпус перемикача виконаний з пластика з чутливою сенсорною панеллю з трьома кнопками для перемикання швидкостей. Сенсорна панель виконана зі скла. Включення необхідної швидкості вентиляційного обладнання, підключеного до перемикача, виконується за допомогою кнопки з відповідним маркуванням. Вимкнення обладнання здійснюється повторним дотиком до кнопки поточної швидкості вентиляторів. Кнопка, відповідна включеної швидкості, підсвічується синім кольором.

Монтаж

Перемикач швидкостей встановлюється всередині приміщень на стіні в прихованій монтажній коробці.

Технічні характеристики

Напруга живлення 110 – 240 В, 50-60Гц
Максимальний струм навантаження, що підключається
Температурний діапазон от -10 °С до +45 °С
Діапазон вологості от 5% до 80% (без конденсації)
Термін служби 100 000 спрацьовувань
Ступінь захисту IP30
Вага 138 г

Перемикач швидкостей купити


Перемикачі швидкостей для вентиляторів

Хочете зараз же придбати перемикачі швидкостей для вентиляторів? Не знаєте, на якому підприємстві або в якійсь компанії можна придбати дані запчастини по низьким і доступними цінами? У пошуку надійної компанії з багаторічним досвідом роботи? В такому випадку кидайте всі Ваші пошуки, щоб Ви змогли зараз же передзвонити в компанію «ВЕНТКОМПЛЕКТ», яка готова в будь-який момент продати Вам відмінні перемикачі швидкостей для вентиляторів. Покваптеся набрати наш номер, щоб Ви змогли задати нашим висококваліфікованим фахівцям все ті питання, які могли виникнути у Вас при читанні або перегляді нашого сайту!

Якщо Ви шукайте якісні перемикачі швидкостей для вентиляторів, то Вам потрібно скоріше звернутися в компанію «ВЕНТКОМПЛЕКТ», щоб Ви змогли замовити потрібні запчастини по малим і цілком реальними цінами. Поспішайте зараз же передзвонити в нашу компанію і Ви зможете вже сьогодні зробити Ваше замовлення, будьте впевнені! У нас завжди діє гнучка система знижок для кожного клієнта, а всі замовлення виконуються в короткі терміни. Так що поспішіть звернутися в нашу компанію і замовити для себе високоякісні перемикачі швидкостей для вентиляторів!

Покваптеся звернутися зараз же в компанію «ВЕНТКОМПЛЕКТ», щоб замовити собі якісні перемикачі швидкостей для вентиляторів. Ви залишитеся задоволені якістю наших запчастин, будьте впевнені!

Ви зможете замовити для себе високоякісні перемикачі швидкостей для вентиляторів в компанії за приємними цінами «ВЕНТКОМПЛЕКТ». Переконайтеся в цьому самі - зробіть у нас замовлення!