Ви можете задати питання, чи зробити попереднє замовлення, скориставшись
формою зворотного зв’язку.


Ми обов’язково Вам зателефонуємо!


 

 

Шумоглушники для круглих повітроводів

Цікавлять шумоглушники для круглих повітропроводів на виробництві або в інших Ваших приміщеннях? Дані пристрої завжди виготовляються з оцинкованої сталі, і встановлюються на виході або вході повітря у вентиляційний канал. Він не усуває, а лише понижує рівень шумів від роботи кондиціонерів або вентиляції. Наприклад, в гіпермаркеті над головами людей, в прихованому стельовому просторі працюють десятки витяжок і кондиціонерів, але ніхто з покупців цього не помічає. Якщо шум був би нестерпним, то навряд чи хто зміг би витримати в цьому приміщенні більше п'ятнадцяти хвилин. Існують шумоглушники для круглих повітропроводів а також для прямокутних, якщо Вас цікавить якийсь із них, обов'язково повідомте менеджеру.

Як шумоізолювати десятки кондиціонерів і вентиляторів, які встановлені у Вашому залі гіпермаркету? Якщо Вам нічого не приходить на розум, значить, Ви нічого не чули про спеціальні глушники. Є певні шумоглушители для круглих повітроводів, які містять скловолоконний матеріал, «блокуючий» шум.

З чого складаються такі глушники? Це войлок і вата мінеральна, скловолокно, і це все покривається незначним шаром пластика. Конструкція добре придумана, і дозволяє швидко її змонтувати, а також замаскувати. Існують не тільки шумоглушники для круглих повітроводів, але також і для прямокутних, а також для спеціальних установок. Скрізь, де потрібна ізоляція шуму, можна використовувати певного виду шумоізолятор. Він може застосовуватися в будь-якого роду системах вентиляції, як у витяжній системи, так і в припливній. Хочете розібратися, що собою представляють шумоглушители для круглих повітроводів? Тоді Вам без «Венткомплекта» ніяк не розібратися. Скажіть про своє питання, і ми постараємося відповісти на нього, задовольнивши Вашу допитливість.

Які бувають шумоглушителі для круглих повітроводів, Ви зможете подивитися на картинках сайту.