Ви можете задати питання, чи зробити попереднє замовлення, скориставшись
формою зворотного зв’язку.


Ми обов’язково Вам зателефонуємо!


 

 

Решітки з нержавіючої сталі

Решітки з нержавіючої сталіВентиляційна решітка є дуже важливим компонентом будь-якого приміщення. Основною функцією цього механізму вважається приточно-витяжна вентиляція. Як правило, здійснюють монтаж решітки на стелі, стіні або на повітропроводі.

Конструктивно решітки з нержавіючої сталі в основному являють собою раму і закріплені усередині її, розташовані під кутом 45 градусів горизонтальні жалюзі. Це базова конструкція стандартних решіток. Але решітки можуть бути видозміненими і доповненими різними декоративними елементами, щоб дане пристосування крім практичної функціональності мало привабливий зовнішній вигляд, який би оптимально вписувався в інтер'єр приміщення.

Решітки з нержавіючої сталі, безперечно, вважаються одними з найбільш популярних і часто застосовуваних пристроїв в своєму роді. Це обумовлено багатьма перевагами матеріалу, з якого вони виробляються. Нержавіюча сталь володіє чудовими декоративними властивостями при гарній обробці, а також є досить гігієнічним, довговічним, високоміцним і жаростійким матеріалом, що дозволяє використовувати цей виріб в специфічних умовах, наприклад, в камінному залі.

Завдяки тому, що нержавіюча сталь повністю відповідає гігієнічним і санітарним стандартам і вимогам решітки з нержавіючої сталі найчастіше застосовують в різних ресторанах, кафе та інших закладах громадського харчування, а також у лікарнях, шпиталях, дитячих садах, підприємствах, що займаються хімічним виробництвом.

Високоякісні решітки з нержавіючої сталі недорого Ви зможете придбати в компанії «ВЕНТКОМПЛЕКТ».