Ви можете задати питання, чи зробити попереднє замовлення, скориставшись
формою зворотного зв’язку.


Ми обов’язково Вам зателефонуємо!


 

 

Побутовий канальний вентилятор

Побутовий канальний вентиляторПобутовий канальний вентилятор - це складовий елемент вентиляційної системи будинку або квартири, який монтується всередині повітроходу або між двома ділянками такої системи. Функціонує побутовий канальний вентилятор завдяки тому, що на виході і вході вентилятора тиск відрізняється і надає можливість створювати повітряні потоки з певним напрямом і різною потужністю. Канальні пластикові вентилятори відрізняються високою продуктивністю роботи, довговічністю, компактністю і простотою в монтажі, експлуатації і догляді.

Існують вентилятори канальні різних видів і форм, що дає можливість застосовувати такі пристосування для повітрообміну спільно з прямокутними або круглими повітроводами різних розмірів. Лопасті крильчатки цих пристроїв можуть бути спрямовані як вперед, так і назад. Цей параметр має значний вплив на функціональність вентилятора. Побутовий канальний вентилятор, як правило, виробники виготовляють з високоякісного пластику.

Впровадження побутових вентиляторів сприяє ефективному повітрообміну між зовнішнім середовищем і приміщенням. Ця функція дозволяє створити у житлі максимально комфортні для проживання умови. Проблему вибору канального вентилятора для свого будинку не варто вирішувати самостійно. Консультація досвідченого фахівця в цій сфері допоможе Вам вибрати найбільш раціональний варіант для створення ефективної вентиляційної системи у Вашій оселі.

Побутовий канальний вентилятор відмінної якості можна придбати у фірмі «ВЕНТКОМПЛЕКТ» за цілком доступною ціною.