Ви можете задати питання, чи зробити попереднє замовлення, скориставшись
формою зворотного зв’язку.


Ми обов’язково Вам зателефонуємо!


 

 

Купити димохід


Камінні вентиляційні решітки
Плануєте будувати будинок з автономною системою опалення? Тоді Вам точно потрібно купити димохід. Без димоходу не зможе правильно функціонувати ні дров'яна, ні вугільна піч, ні газовий котел, ні навіть камін. Якщо раніше димоходи були виключно кам'яними, то сьогодні можна змонтувати повноцінний димохід з металевих елементів. Якісний метал відмінно протистоїть прогоранню і не схильний до накопичення сажі, за рахунок чого рідше потребує чищення та ремонту. Металевий димовідвод набагато зручніше і практичніше, ніж кам'яний. Щоб його змонтувати, потрібно набагато менше сил, часу, знань і навичок, ніж викласти димохід із цегли.

Бажаючи купити димохід, багато будівельників і домовласників мають на увазі придбання своєрідного конструктора, що представляє собою набір елементів з нержавіючої сталі. Це, безсумнівно, будуть труби (двостінні або одинарні), а також різні переходи, трійники, коліна, шибери, скоби, грибки і так далі. Перед тим, як купити димохід, необхідно ретельно прорахувати якої довжини, діаметру, форми потрібні всі деталі. Інакше з придбаного комплекту хороший димохід так і не вийде.

Від того, на скільки правильно зібраний димохід, буде залежати його здатність коректно функціонувати (створювати тягу, виводити з дому дим, обігрівати приміщення). Якщо монтаж димоходу був виконаний неправильно, існує також ризик, що дим з системи опалення зможе просочитися в приміщення, що вельми небезпечно для його жителів. Тому завдання купити димар і змонтувати його краще довірити професіоналу в цій справі. Така людина знає напевно, в якій послідовності і яким чином повинні бути з'єднані компоненти, щоб димохід, а значить і система опалення в цілому, були безпечними і працювали максимально ефективно.

За відмінною ціною купити димохід, а саме всі складові його компоненти, можна в фірмі «ВЕНТКОМПЛЕКТ».

У нас Ви зможете купити димохід з доставкою однієї з транспортних компаній. Працювати з «ВЕНТКОМПЛЕКТ» завжди зручно і вигідно.