Ви можете задати питання, чи зробити попереднє замовлення, скориставшись
формою зворотного зв’язку.


Ми обов’язково Вам зателефонуємо!


 

 

Вентилятори в металевому корпусі

Вентилятори в металевому корпусіНові канальні вентилятори змішаного типу ВЕНТС ТТ Сайлент-М об'єднують в собі широкі можливості і високі технічні параметри осьових і відцентрових вентиляторів, забезпечуючи потужний повітряний потік і високий тиск. ВЕНТС ТТ Сайлент-М були розроблені спеціально для приточно-витяжних систем вентиляції в різних приміщеннях з підвищеними вимогами до рівня шуму, наприклад в дитячих і шкільних установах, бібліотеках, конференц-залах, офісах і т.п.

Низький рівень шуму ВЕНТС ТТ Сайлент-М досягається завдяки особливій внутрішній перфорації корпусу вентилятора, яка пропускає звукові хвилі і спрямовує їх під певним кутом на шар шумопоглинального теплоізоляційного матеріалу. Дифузор, спеціально спроектована крильчатка і корегуючий апарат на виході корпусу вентилятора, розподіляють повітряний потік таким чином, що забезпечується оптимальне поєднання характеристик - висока продуктивність і збільшений тиск при низькому рівні шуму.

Вентилятори ВЕНТС ТТ Сайлент-М мають компактні розміри і обтічну форму корпусу зі сталі з полімерним покриттям чорного кольору. Корпус вентилятора оснащений кріпильним кронштейном для підлогового, настінного або стельового монтажу. Вентилятори можуть встановлюватися на початку, в середині або в кінці системи повітропроводів діаметром від 100 до 315 мм. Максимальна продуктивність вентиляторів ВЕНТС ТТ Сайлент-М становить до 1950 м3 / год.

ВЕНТС ТТ Сайлент-М- Шумоізольований канальний вентилятор

Вентс ТТ Сайлент-М 100 0.00 грн.
Вентс ТТ Сайлент-М 125 0.00 грн.
Вентс ТТ Сайлент-М 150 0.00 грн.
Вентс ТТ Сайлент-М 200 0.00 грн.
Вентс ТТ Сайлент-М 250 0.00 грн.
Вентс ТТ Сайлент-М 315 0.00 грн.

Характеристики


Вентилятори в металевому корпусі.

Зростаючим попитом користуються сьогодні вентилятори в металевому корпусі. В асортименті представлені вентилятори, які гідно поєднують в собі можливості відцентрових і параметри осьових моделей. Представлені вентилятори розроблені для приміщень з особливими вимогами щодо шуму роботи.

Вентилятори в металевому корпусі можуть експлуатуватися в бібліотеках і освітніх установах, офісах і звичайно конференц-залах. Безшумна робота подібних вентиляторів обумовлена спеціальною конструкцією, яка направляє звукові хвилі під особливим кутом, що  зводять їх вплив до мінімуму. Вентилятори в металевому корпусі мають зносостійкість і достатню міцність. Їм не страшні помірні зовнішні впливи і часті температурні перепади. Славляться представлені вентилятори не тільки безшумністю роботи, але і гідною продуктивністю. Мають вентилятори в металевому корпусі порівняно компактну і обтічну форму, легко встановлюються. Запропоновані вентилятори не вимагають особливого догляду і здатні служити дійсно тривалий термін. Вентилятори в металевому корпусі інтер'єр приміщення не зіпсують, їх встановлюють на стінах, стелі та підлогових покриттях. Оцініть характеристики представлених моделей, а вибрати відповідну модель Вам готові допомогти наші фахівці. Зазнавши експлуатаційні властивості вентиляторів, Ви не пошкодуєте про власний вибір. Ми цінуємо довіру клієнтів і тому пропонуємо виняткової якості вентилятори, в надійності експлуатації яких ми впевнені. Зв'яжіться з відділом продажів і обрану модель вентилятора ми надамо в істинно короткий термін.

Зацікавили вентилятори в металевому корпусі?
Кращі моделі вентиляторів запропоновані у нас за розумними розцінками.

<< Назад