Ви можете задати питання, чи зробити попереднє замовлення, скориставшись
формою зворотного зв’язку.


Ми обов’язково Вам зателефонуємо!


 

 

Датчики

Регулятор температури РТС і РТСД

Регулятор температури РТС і РТСД
Регулятор температуры РТС 1-400 0.00 грн.
Регулятор температуры РТСД 1-400 0.00 грн.

Застосування

датчик температури вентилятораЗастосовується для управління температурним режимом систем вентиляції, опалення та кондиціонування повітря. Можливість використання для управління вентиляторами і клапанами фанкойлов, агрегатів повітряного опалення з трьохшвидкісними вентиляторами 230В. Дозволяє в автоматичному режимі змінювати інтенсивність нагріву / охолодження.

Конструкція і управління

У корпус пульта, виготовленого із пластику, вбудований температурний датчик. На лицьовій панелі пульта розташовані цифровий LCD дисплей з підсвічуванням і кнопки управління. Дисплей показує поточну і встановлену температуру повітря в приміщенні, вибраний режим

 • охолодження, нагрівання або автоматичний, встановлену швидкість вентилятора. Швидкість вентилятора можна встановити вручну, за допомогою кнопок управління. Є можливість керувати 3-ма швидкостями (швидко / середньо / повільно) автоматично, в залежності від температури повітря в приміщенні.
 • Наявність підсвічування дисплея дозволяє використовувати пульт в умовах поганої освітленості.
 • Підтримка температури з точністю до 1ºС.
 • Збереження налаштувань користувача при виключенні живлення.
 • Модель РТСД-1-400 комплектується дистанційним пультом управління.
 • Робота в «нічному» режимі (див. графік роботи в нічному режимі нижче).

Монтаж

Пульт управління призначений для настінного монтажу всередині приміщень. Рекомендована висота установки 1,5 м від рівня підлоги. Не рекомендується встановлювати пульт поряд з вікнами, дверима, приладами опалення або охолодження.

Графік роботи в "нічному" режимі.

Особливості функціонування нічного режиму

 • Терморегулятор встановлений в режимі нагріву: через 30 хвилин після активації «нічного» режиму температура в приміщенні автоматично знижується на 1 градус, ще через 1 годину - температура зменшиться ще на 1 градус. Ще через 1 годину - температура зменшиться ще на 1 градус і буде підтримуватися на даному рівні 8 годин. Після виключення таймера, температура буде відновлена до вихідного рівня автоматично.
 • Терморегулятор встановлений в режимі охолодження: через 30 хвилин, після активації «нічного» режиму, температура в приміщенні автоматично підніметься на 1 градус, ще через 1 годину - температура підніметься ще на 1 градус і буде підтримуватися на даному рівні 8 годин. Після виключення таймера, температура буде відновлена до вихідного рівня автоматично.

Блоки управління побутовими вентиляторами

Блоки управління побутовими вентиляторами 0.00 грн.

Блоки управления бытовыми вентиляторамиЗАСТОСУВАННЯ

Призначений для автоматизації та управління роботою побутових вентиляторів.

Включає в себе автоматичні функції управління із застосуванням таймера, датчика вологості, фотореле, датчика руху. Ці функції можна використовувати в будь-якому необхідному користувачеві поєднанні.

Допускається управління декількома вентиляторами, якщо сумарний струм споживання не перевищує гранично допустимої величини струму блоку управління.

КОНСТРУКЦІЯ 

Корпус блоку управління виготовлений з високоякісного пластику. Лицьова панель оснащена індикаторними лампами, що сигналізують про активацію режимів блоку управління. Працює в автоматичному режимі, в залежності від обраного режиму. За допомогою перемикачів можна задіяти ті чи інші режими роботи, залежно від того, який вимагає конкретна ситуація. Існує кілька модифікацій блоків управління:

 • Таймер затримки відключення вентилятора дозволяє вентилятору продовжити роботу певний час після вимкнення вбудованого або зовнішнього вимикача, що дозволяє вентилятору додатково провітрювати приміщення. Через встановлений час (від 5 сек. До 30 хв.) Блок управління відключить вентилятор.
 • Таймер циклічної роботи: циклічний режим роботи дозволяє включати і вимикати вентилятор з заданими інтервалами часу. Час роботи або паузи регулюється в межах від 5 сек. до 30 хв. Вентилятор включається і працює протягом встановленого часу. Потім слід пауза, тривалість якої залежить від встановленого значення. Потім цикл роботи вентилятора повторюється.

Датчик контролю вологості включає вентилятор, якщо заданий рівень вологості в приміщенні перевищено. При зниженні вологості блок управління відключить вентилятор. Користувач самостійно може відрегулювати необхідний відсоток вологості в залежності від особистих уподобань.

Датчик освітленості: Вбудований фотодатчик реагує на зміну освітленості в приміщенні і автоматично вмикає вентилятор. Доступні два режими роботи:

 • «Режим темно»: блок управління вмикає вентилятор після вимкнення освітлення в приміщенні. Тривалість роботи задається в межах від 5 сек. до 30 хв. Поріг спрацьовування фотореле задається за допомогою регулятора.
 • «Режим світло»: блок управління вмикає вентилятор після включення освітлення в приміщенні. Після вимкнення освітлення вентилятор продовжує працювати і відключається за таймером затримки вимкнення, який можна регулювати в межах від 5 сек. до 30 хвилин. Якщо освітлення в приміщенні залишається включеним більше 60 хвилин, то вентилятор відключається. Поріг спрацьовування фотореле задається за допомогою регулятора.

Датчик руху вбудований датчик руху реагує на появу людини в приміщенні в межах зони чутливості і автоматично вмикає вентилятор. Після припинення руху блок управління відключить вентилятор за таймером затримки відключення, який можна відрегулювати в межах від 5 сек. до 30 хвилин. Датчик руху зручний для управління вентиляторами, встановленими в місцях періодичного перебування людей. Зона дії датчика руху обмежена відстанню в 4 м і кутом огляду в 100о.

МОНТАЖ 

Установка блоку управління здійснюється всередині приміщень.

Монтаж може здійснюватися як безпосередньо біля вентилятора, так і на деякій відстані від нього.

При виборі місця установки блоку управління з датчиком руху необхідно враховувати планування меблів в приміщенні і шляхи переміщення людей.


Датчики температури вентилятора

Компанія «ВЕНТКОМПЛЕКТ» пропонує Вашій увазі датчики температури вентилятора. Ми давно здійснюємо на ринку свою діяльність і вже багатьом споживачам знайома наша продукція. Ми пропонуємо великий асортимент різного устаткування і займаємося виробництвом особистих замовлень. З усією цією інформацією ознайомитися ближче Ви зможете на нашому сайті або зробивши дзвінок нам в компанію.

Якщо Вам потрібні датчики температури вентилятора, значить вибирайте для співпраці таку досвідчену і професійну компанію, як «ВЕНТОМПЛЕКТ». Вони мають величезний попит і вже давно змогли продемонструвати всім свої здібності і переваги.

Датчики температури вентилятора використовуються з метою управління температурними режимами Вашого обладнання. Вони дуже практичні і зручні у використанні. Не потрібно мати будь-яких додаткових навичок, щоб швидко освоїти і вивчити принцип їх роботи. З їх допомогою можна в автоматизованому режимі регулювати процес нагрівання та охолодження.

Тільки в нашій компанії Ви зможете придбати датчики температури вентилятора по самим адекватним і справедливими цінами. Ми станемо для Вас надійним партнером, з яким дуже приємно і вигідно вести співпрацю.

Датчики температури вентилятора, придбані в нашій компанії, зможуть Вас порадувати своєю якістю і тривалим експлуатаційним терміном. Ви залишитеся задоволені досконалої покупкою.

Компанія «ВЕНТКОМПЛЕКТ» рекомендує Вам датчики температури вентилятора. Обов'язково телефонуйте нам в компанію і ми забезпечимо Вас необхідною підтримкою і допомогою.